Przedstawiamy Państwu urządzenia z serii profesjonalnej, które posiadamy w stałej sprzedaży. Wszystkie wymienione produkty są sprawdzone oraz przetestowane przez naszych pracowników i cieszą się dużą popularnością oraz niezawodnością. Dbamy o to, aby nasz salon posiadał stałą dostępność proponowanych urządzeń. Posiadamy również szeroki asortyment chemii oraz akcesoriów do wymienionych urządzeń.

 

 

HD 5/15 C

2600,00 zł netto *

 

 

W nowej linii HD kompakt główny nacisk położono na zmniejszenie wymiarów oraz wagę urządzenia. Urządzenie ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę może pracować wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć, lub często trzeba pracować w różnych miejscach.

HD 6/15 C PLUS

3500,00 zł netto*

 

 

Urządzenie dzięki pionowej konstrukcji charakteryzuje się kompaktową, trwałą i wyjątkowo mobilną budową. Pozwala na szybkie i skuteczne mycie pojazdów, elewacji, kostki, basenów, maszyn rolniczych oraz innych wodoodpornych powierzchni.

HD 6/16-4 M

4500,00 zł netto *

 

 

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

HD 10/25-4 S *EU-I

7500,00 zł netto *

 

 

Urządzenie przeznaczone do cięzkich i długotrwałych prac w budownictwie, przemyśle, rolnictwie i leśnictwie, zakładach komunalnych oraz dużych firmach transportowych.

 

HD 7/18-4 M PLUS

5500,00 zł netto *

 

 

W klasie średniej wydajność tłoczenia wody oraz ciśnienie robocze dostosowane są do efektywnego codziennego czyszczenia. Urządzenie zachowało przy tym niektóre zalety klasy kompakt: lekką, zwartą konstrukcję, mobilność oraz łatwość obsługi.

HDS 5/15 U *EU

6700,00 zł netto *

 

 

HDS 5/15 UX dzięki możliwości podgrzewania wody do temperatury 80°C, w połączeniu ze środkiem czyszczącym skutecznie usuwa nawet wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia. Urządzenie zużywa przy tym niewielkie ilości wody i paliwa do jej podgrzewania, co gwarantuje ekonomiczną eksploatację.

HDS 8/18-4 M

12 600,00 zł netto *

 

 

Urządzenie charakteryzuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania oraz wyjątkową mobilnością i łatwością manewrowania (m.in. dzięki przeniesieniu środka ciężkości). Przed odkładaniem się kamienia kotłowego i korozją chronią urządzenie środki zmiękczające wodę (RM 110 i RM 111 ASF).

PAROWNICA SG 4/4

3500,00 zł netto *

 

 

Parownica SG 4/4 skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia takie jak przypalony tłuszcz czy osad z kamienia z wszystkich wodoodpornych powierzchni: podłóg, luster, sanitariatów, piekarników czy okapów.

 

PUZZI 10/1

2400,00 zł netto *

 

 

Urządzenie dogłębnie czyszczi runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych.

PUZZI 8/1 C

1800,00 zł netto*

 

 

Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych.

ODKURZACZ CV 30/1

1500,00 zł netto*

 

 

Odkurzacz odrywa zabrudzenia od włókien dywanu i jednocześnie je usuwa rozczesując runo i nadając mu odświeżony wygląd. Może być opcjonalnie wyposażony w filtr powietrza wylotowego HEPA, co jest szczególnie przydatne w przypadku odkurzania w szpitalach, hotelach czy przedszkolach.

ODKURZACZ T 7/1 CLASSIC

410,00 zł netto*

 

 

Odkurzacz o solidnej konstrukcji przeznaczony do czyszczenia podłóg twardych, dywanów, tapicerek, czyszczenia w domach, biurach, pokojach hotelowych i obszarach wrażliwych na hałas.

 

ODKURZACZ T 10/1 ADV

690,00 zł netto *

 

 

Odkurzacz o solidnej konstrukcji przeznaczony do czyszczenia podłóg twardych, dywanów, tapicerek, czyszczenia w domach, biurach, pokojach hotelowych i obszarach wrażliwych na hałas.

ODKURZACZ NT 20/1 AP TE

1160,00 zł netto*

 

 

Odkurzacz posiada półautomatyczny systemem oczyszczania filtra. Z generowanym hałasem na poziomie 66 db(A) jest również bardzo cichy. Nieprzerwaną siłę ssącą zapewnia płaski filtr falisty.

ODKURZACZ NT 35/1 TACT

1500,00 zł netto *

 

 

Odkurzacz o solidnej konstrukcji przeznaczony do czyszczenia podłóg twardych, dywanów, tapicerek, czyszczenia w domach, biurach, pokojach hotelowych i obszarach wrażliwych na hałas.

ODKURZACZ NT 65/2 TACT2

3450,00 zł netto *

 

 

Odurzacz został wyposażony w system antystatyczny z uziemieniem ssawek i rur ssących, węża i kolanka w celu odprowadzenia ładunków elektrostatycznych mogących powstać podczas odkurzania bardzo drobnego pyłu. Może pracować z wężami ssącymi o średnicach: 40, 60 mm.

 

 

ODKURZACZ NT 70/3

2630,00 zł netto *

 

 

Odkurzacz dobrze sprawdzi się w warsztatach, myjniach samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych oraz w transporcie i logistyce.

KM 70/20 C

2400,00 zł netto*

 

 

Zamiatarka najlepiej sprawdza się na małych powierzchniach, gdzie konieczna jest łatwość manewrowania. Szczotka główna i boczna napędzane są przez tylne koła.

BR 40/10 C ADV

8200,00 zł netto *

 

 

Dzięki dwóm listwom ssącym urządzenie skutecznie odsysa wodę zarówno podczas poruszania się do przodu jak i do tyłu pozostawiając podłogi czyste i niemal od razu gotowe do użytkowania. Doskonale sprawdza się w warsztatach i salonach samochodowych, zakładach rzemieślniczych, biurowcach, obiektach SPA i sklepach.

 

 

  

 

*Wszystkie podane ceny są cenami NETTO i nie zawierają podatku od Towarów i Usług VAT.