Od początku 2011 roku Polska dołączyła do grona krajów posiadających Kärcher Center - salony o najwyższym standardzie usług i kwalifikacjach personelu. Dealer Kärcher Scarlett z Bielska-Białej jako pierwsza firma w Polsce otrzymała status Kärcher Center poświadczający najlepszą obsługę klienta rozumianą przez:

 

- pełną dostępność modeli Kärcher zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przemysłu "od ręki",

- odpowiednio przeszkolony personel gwarantujący optymalny dobór technologii czyszczenia do konkretnych potrzeb kupującego,

- zaplecze pokazowe umożliwiające demonstrację urządzeń na miejscu,

- najwyższą jakość serwisu zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego,

- specjalistyczne samochody umożliwiające bezpieczny załadunek i rozładunek urządzeń,

- serwis "lotny" dla klientów strategicznych dostępny 24/7.

 

Posiadamy liczne referencje od Firm, którym pomogliśmy dobrać odpowiednie urządzenia do ich potrzeb. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Biuro handlowe oraz salon sprzedaży znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Grażyńskiego 14, zaraz przy parkingu Centrum Handlowego SFERA.

  

Nasza Firma to także:

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracownicy naszej firmy przechodzą liczne szkolenia w zakresie utrzymania czystości, które są potwierdzone wieloma certyfikatami.

 
 
 

 

 

 

 

Nasza firma spełnia najwyższe normy w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń czyszczących potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2008 oraz 14001:2004.

 

 

 

Wybierając sprzęt i usługi w Kärcher Center Scarlett wybierasz doświadczenie, profesjonalizm i niższą cenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, najnowszymi promocjami.

ue

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Tytuł projektu: "Rozwój Spółki SCARLETT poprzez uruchomienie autoryzowanego serwisu stacjonarnego i mobilnego”

Beneficjent: PUH “SCARLETT” Zbigniew Machnicki – Spółka komandytowa

Wartość projektu:  1.139.882,60 PLN; Wartość dofinansowania: 560.598,00 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Informacje na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl