Zapraszamy do zapoznania się z ofertą maszyn dostępnych pod wynajem.

 

 

SZOROWARKI Z FOTELEM DLA OPERATORA

Krótka i wąska budowa szorowarki sprawia, że można łatwo manewrować nią w wąskich przejściach i korytarzach. Maszyna doskonale sprawdza się w halach produkcyjnych, magazynach czy garażach. Jest polecana do zastosowań w przemyśle, handlu, nstytucjach publicznych, w firmach sprzątających. System automatycznego napełniania zbiornika czystej wody przerywa proces napełniania w momencie, gdy zbiornik jest pełny.

 

Praktyczna wydajność powierzchniowa (m²/h) - 3500

 


SZOROWARKI KOMPAKTOWE PROWADZONE

Zwrotna, cicha i łatwa w obsłudze. Szorowarka wyposażona jest w głowicę ze szczotką tarczową. Urządzenie idealnie nadaje się do czyszczenia małych pomieszczeń gdzie konieczna jest łatwość manewrowania. Została wyposażona w panel sterowania EASY co zapewnia łatwą obsługę oraz szybki czas nauki podstawowych funkcji urządzenia. Proste i łukowe listwy ssące dostępne jako dodatkowe wyposażenie.

 

Praktyczna wydajność powierzchniowa (m²/h) - 1250

 


SZOROWARKI KOMPAKTOWE RĘCZNE

Doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach, gdzie konieczna jest łatwość manewrowania. Urządzenie szczególnie polecane jest firmom sprzątającym oraz branży restauracyjnej i hotelarskiej. Elastyczne, gumowe listwy ssące skutecznie zbierają wodę zarówno podczas przemieszczenia się urządzenia do przodu jak i do tyłu, pozostawiając podłogę niemal całkowicie suchą. Ten model wyposażony został dodatkowo w ręczną ssawę i pad z mikrofibry. Szorowarka posiada możliwość wyłączenia odsysania i pracy w dwóch przejściach roboczych. Pozwala to na skuteczne czyszczenie szczególnie uporczywych zabrudzeń.

 

Praktyczna wydajność powierzchniowa (m²/h) - 130

 


 

 

ODKURZACZE PIORĄCE - URZĄDZENIA EKSTRAKCYJNE

Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, dużych gospodarstwach agroturystycznych, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach sprzątających.

 

Praktyczna wydajność powierzchniowa (m²/h) - 12-18

 


 

 

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE Z PODGRZEWANIEM WODY

Urządzenie cechuje wyjątkowa skuteczność oraz wytrzymałość związana z pracą w uciążliwych warunkach. Przeznaczone jest do szybkiego czyszczenia bardzo dużych i silnie zabrudzonych powierzchni. Z uwagi na wysoką wydajność powierzchniową i mocną, niezawodną konstrukcję doskonale sprawdza się w branży remontowo-budowlanej, w przemyśle ciężkim, transporcie, myjniach samochodowych, zakładach komunalnych, leśnictwie oraz wielkoobszarowym rolnictwie.

 

Ciśnienie (bar/MPa) - 30-200/3-20

 


 

 

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE BEZ PODGRZEWANIA WODY

Urządzenie przeznaczone do cięzkich i długotrwałych prac w budownictwie, przemyśle, rolnictwie i leśnictwie, zakładach komunalnych oraz dużych firmach transportowych. Mocny, 4-biegunowy wolnoobrotowy silnik trójfazowy chłodzony wodą i trójtłokowa pompa z mosiężną głowicą gwarantuje długą żywotność urządzenia. Zespół silnik/pompa jest zabezpieczony elektronicznie i w razie przecieku pompy, braku fazy czy obniżonego napięcia urządzenie automatycznie wyłącza się.

 

Ciśnienie (bar/MPa) - 150-250/15-25

 


 

 

ODKURZACZ UNIWERSALNY NT 70/3 ME TC KÄRCHER

Dzięki wyposażeniu w 3 turbiny odkurzacz może bez trudu pracować z zestawami bardzo długich węży przeznaczonych np. do odkurzania autobusów. Doskonale sprawdzi się w warsztatach, myjniach samochodów ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych pojazdów oraz w szeroko pojętym transporcie i logistyce. Dzięki wózkowi wyposażonemu w duże koła i rolki osoba obsługująca odkurzacz może łatwo i bez wysiłku ciągnąć go za sobą. Uchwyt w przedniej części obudowy umożliwia wygodne i pewne podniesienie zbiornika w celu opróżnienia. Wychylne zamontowanie zbiornika na ramie wózka ułatwia wylanie zebranej wody wprost do toalety. Wodę można też opróżnić za pomocą węża spustowego do kratki ściekowej. Każda z turbin posiada oddzielny włącznik i może pracować samodzielnie. Filtr główny typu cartridge z pływakiem, przy maksymalnym poziomie napełnienia zbiornika wyłącza ssanie, co chroni turbinę przed zamoczeniem. 70 litrowy zbiornik odkurzacza wykonany jest z metalu.

 


 


 

 

PAROWNICA SC 4 EASYFIX KÄRCHER

Easyfix to nowy system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep). Umożliwia jego zdejmowanie i zakładanie bez potrzeby schylania się. Zmiana pada odbywa się bez kontaktu rąk z brudem. Parownica dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, które umożliwiają uzupełnianie wody podczas pracy, pozwala na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera. Dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu i szerokiemu asortymentowi dostępnych akcesoriów dodatkowych jest prawdziwie uniwersalna w zastosowaniu.

 


 


 

 

PRZYSTAWKA FRV 30 ME KÄRCHER


 


 


 

 

FRV 30 KÄRCHER

 


 


 

 

*Wszystkie zdjęcia przedstawionych maszyn są poglądowe.

Istnieje możliwość transportu wynajętej maszyny na terenie województwa śląskiego. Dowozimy do Gliwic, Katowic, Jaworzna, Żywca oraz innych miejscowości. W przypadku dalszych odległości prosimy o wcześniejszy kontakt.

Nasza firma dba o jak najlepszy stan techniczny urządzeń i wyposażenia. W ofercie wypożyczalni posiadamy:

  • myjki wysokociśnieniowe zimnowodne,
  • myjki wysokociśnieniowe gorącowodne,
  • szorowarki,
  • zamiatarki,
  • odkurzacze,
  • i wiele innych...

Wszelkiej pomocy i informacji odnośnie wynajmu udzielamy pod adresem e-mail: wynajem@scarlett-karcher.pl lub tel: 509 311 251