Przedstawiamy Państwu urządzenia z serii domowej, które posiadamy w stałej sprzedaży. Wszystkie wymienione produkty są sprawdzone oraz przetestowane przez naszych pracowników i cieszą się dużą popularnością oraz niezawodnością. Dbamy o to, aby nasz salon posiadał stałą dostępność proponowanych urządzeń. Posiadamy również szeroki asortyment chemii oraz akcesoriów do wymienionych urządzeń.

 

K7 PREMIUM FULL CONTROL

2429,00 zł *

 

 

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

K7 COMPACT

1989,00 zł *

 

 

Urządzenie Kompakt w klasie K 7 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i najwyższej wydajności. Niewielkie gabaryty ułatwiają transport.

 

K5 PREMIUM FULL CONTROL

1758,00 zł *

 

 

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

 

K5 COMPACT

1268,00 zł *

 

 

Urządzenie Compact w klasie K 5 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Lekkie i o niewielkich gabarytach.

 

 

MYJKA DO OKIEN                  WV 2 PLUS

289,00 zł *

 

 

Szybkie i proste czyszczenie okien jest teraz jeszcze łatwiejsze! Nowy model posiada pojemniejszą baterię i diodę LED pokazującą stan jej naładowania.

 

MYJKA DO OKIEN                  WV 5 PLUS

358,00 zł *

 

 

Szybkie i proste czyszczenie okien jest teraz jeszcze łatwiejsze! Nowy model posiada pojemniejszą baterię i diodę LED pokazującą stan jej naładowania.

 

ODKURZACZ WORKOWY     VC 6

1127,00 zł *

 

 

System łączenia poszczególnych elementów wyposażenia QuickClick umożliwia wymianę ssawek bez potrzeby schylania się – bezpośrednio ze schowka na obudowie.

 

ODKURZACZ DS 5.800 Z FILTREM WODNYM

1338,00 zł *

 

 

Skutecznie odkurza dywany, tapicerkę i podłogi twarde usuwając roztocza, pyłki i zarodniki grzybów. Nie wymaga stosowania worków filtracyjnych. Dzięki wyjmowanemu zbiornikowi jest łatwy i wygodny w obsłudze oraz w czyszczeniu.

 

 

ODKURZACZ UNIWERSALNY WD 3

339,00 zł *

 

 

Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody.

 

ODKURZACZ UNIWERSALNY WD 4

498,00 zł *

 

 

Odkurzacz charakteryzuje się wyjątkowo dobrą siłą ssącą przy niskim poborze mocy (zaledwie 1000 W). Pomaga w tym zoptymalizowana konstrukcja urządzenia i zastosowanie nowego silnika.

 

ODKURZACZ UNIWERSALNY WD 5

669,00 zł *

 

 

Nowy odkurzacz klasy top charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej i zoptymalizowaną konstrukcją z nowym silnikiem.

 

ODKURZACZ UNIWERSALNY WD 6 P PREMIUM

1028,00 zł *

 

 

Wyjątkowo mocny i trwały, a przy tym niezawodny odkurzacz klasy Premium. Charaktetryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej.

 

 

PAROWNICA SC 1 PREMIUM *EU

299,00 zł *

 

 

Nowa parownica w ofercie Kärcher ma małe rozmiary i dzięki temu idealnie nadaje się do szybkiego czyszczenia małej kuchni lub łazienki.

 

PAROWNICA                             SC 2

519,00 zł *

 

 

Parownica Kärcher charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów.

 

PAROWNICA                             SC 4

1010,00 zł *

 

 

Parownica to wyjątkowo skuteczne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę.

 

PAROWNICA                             SC 5

1619,00 zł *

 

 

Czyszczenie parownicą nie wymaga stosowania środków chemicznych i ogranicza zużycie wody wykorzystywanej w pracach porządkowych, a sam czas sprzątania może skrócić nawet o połowę.

 

 

 

*Wszystkie podane ceny są cenami BRUTTO i zawierają podatek VAT.